Rezultate Bacalaureat 2021

Aici puteti vedea rezultatele la examenul de Bacalaureat, sesiunea iunie-iulie 2021, ale elevilor de la Liceul Teoretic „Alexandru Mocioni” Ciacova:

CONTESTATII

Contestațiile se depun la sediul Liceului  Teoretic ”Alexandru Mocioni ”  Ciacova și pe email contestatiiciacova2021@gmail.com, în data de 05.07.2021 în intervalul orar 12:00-18:00.

Candidații vor completa o cerere tip în care se menționează faptul că au luat la cunoștiință că nota acordată ca urmare a soluționării contestației poate modifica, după caz, nota acordată prin creștere sau descreștere și aceasta este nota definitivă, indiferent de punctajul obținut, în plus sau în minus față de nota acordată în etapa de evaluare inițială a lucrării. Această notă nu mai poate fi modificată și reprezintă nota obținută de candidat la proba respectivă. Cererea de contestație va fi însoțită de o copie după actul de identitate al candidatului.

FORMULAR DEPUNERE CONTESTATIE:

                                                   Președinte,

                                             Prof. Filip Luminița

Lasă un răspuns

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.